info@xaco.be

Voor al je vragen neem je contact op met de school via het onthaal op 03/217.44.10 of info@xaco.be . Zij spelen je vraag dan meteen en rechtstreeks door aan wie op het college het best je vraag of probleem kan opvolgen. Als je al weet bij wie je terecht kan, kan je ook rechtstreeks mailen naar:  

algemeen directeurAlex Peetersdirectie@xaco.be
pedagogisch directeurEdwig Van Elsenped.directie@xaco.be
adjunct-directeurDirk Brawersadjunct@xaco.be
prefectSofie Seerdenprefectuur@xaco.be
zorgcoördinatorKris Geerinckzorgco@xaco.be
economaatMarc Vantommeeconomaat@xaco.be
secretariaatLuc Molssecretariaat@xaco.be
ICT-coördinatorChristoph Wauterssupport@xaco.be
CLBSisse Verstappensisse.verstappen@vclbdewisselantwerpen.be
ouderverenigingMohamed Bouhadan
& Wim Grieten
oudervereniging@xaco.be